Specjalistyczne zabiegi aparaturowe

▼ Zabiegi » Specjalistyczne zabiegi aparaturowe

 

OXYBRAZJA

 Zabieg pobudza syntezę włókien kolagenowych i elastynowych. Dzięki temu następuje zwiększenie elastyczności skóry i spłycenie powierzchownych zmarszczek. Oxybrazja przyśpiesza usuwanie zaskórników, zmniejsza łojotok oraz działa antybakteryjnie. Oprócz złuszczania w oxybrazji wykorzystuje się terapię zimnem, co hartuje i wzmacnia ściany naczyń krwionośnych.  RADIOFREKFENCJA RF - Lifting i ujędrnianie

 Działa w obrębie skóry właściwej, pobudzając komórki skóry do produkcji i regeneracji włókien kolagenowych.  Poprawia jakość skóry, zwiększa się gęstość i napięcie, wygładzają się zmarszczki oraz spłycają blizny. Zabieg likwiduje cienie pod oczami, skutecznie zwalcza cellulit.

 

 MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

 Zabieg polegający na wprowadzaniu substancji aktywnych do skóry. Doskonała alternatywa dla mezoterapii igłowej. Efekty zabiegu to: błyskawiczny lifting twarzy, poprawa kolorytu skóry, działanie odmładzające i regenerujące, dotlenienie i odżywienie tkanek, modelowanie.
 

 

DERMOMASAŻ – drenaż mechaniczny

 Zabieg pomaga uzyskać doskonałe rezultaty nie tylko w redukcji cellulitu ale również w redukcji lokalnych otłuszczeń i ujędrnieniu skóry. Zabiegi  ukierunkowane są na zwalczanie cellulitu, odchudzanie i kształtowanie sylwetki, a także leczenie: blizn, rozstępów, oparzeń, obrzęków, niewydolności żylnej, żylaków, przeszczepów skóry, rozległej utraty tkanki, a także bólów kręgosłupa oraz złamań i kontuzji stawów.LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA
Zabieg redukujący złogi tłuszczu i cellulit znajdujące się w miejscach dla nas ważnych tj. brzuch, uda, talia, biodra, ręce. Zalety zabiegu: redukcja tkanki tłuszczowej, wyszczuplenie,  modelowanie sylwetki, ujędrnienie, pobudzenie krążenia, odżywienie,  poprawa elastyczności skóry, wysmuklenie sylwetki, stymulacja przemiany materii.DRENAŻ LIMFATYCZNY BOA

 Zabieg wykonywany jest w profesjonalnym kombinezonie. Prawidłowo wykonany powoduje usunięcie zalegających toksyn i płynów z przestrzeni międzykomórkowych oraz ich odfiltrowanie w nerkach, co poprawia stan odżywienia skóry i wzrost elastyczności.

 

 

DERMABRAZJA POWER PEEL

Zaletą sterylnej dermabrazji Power Peel jest jej szerokie zastosowanie w kosmetologii oraz brak przeciwwskazań – nawet skóry naczyniowe mogą być poddawane temu zabiegowi. Zabieg polega na rozpulchnieniu warstwy rogowej naskórka koktajlem kwasowym 10% Power Peel, a następnie na ścieraniu obumarłych komórek specjalnie uformowaną nasadką. Obracający się dysk powoduje bezpieczne starcie powierzchni naskórka, pracując cicho i delikatnie. Metoda ta gwarantuje więc najwyższe bezpieczeństwo podczas zabiegów. Dodatkowo ruchy masujące nasadki stymulują mikrokrążenie w obrębie skóry poddanej zabiegowi.

 

 

MIKRONAKŁUWANIE / MEZOTERAPIA FRAKCYJNA

 Kwintesencją działania mikronakłuć jest wykorzystanie naturalnych zdolności organizmu do samoleczenia oraz przebudowy i remodelingu tkanek. Zabieg polega na wykonaniu kilku tysięcy specjalnych mikronakłuć. Powstałe mikrourazy wykorzystują wrodzoną zdolność skóry do regeneracji i fizjologicznej indukcji kolagenu. Jednocześnie podczas zabiegu wprowadzane są preparaty o właściwościach nawilżających, odżywczych, napinających. Dzieje się tak dlatego, że dzięki zastosowaniu mikronakłuć w skórze tworzą się setki mikrokanalików, co przełamuje barierę naskórkową, umożliwiając przedostanie się składników aktywnych do głębszych warstw skóry. Podczas zabiegu mikronakłuwania absorpcja ta zwiększa się nawet 1000 razy.

 

 

HYDRO FLASH – BYAS Face Lifter

BYAS Face Lifter to kombinacja zaawansowanych technologii, sprawdzonych w gabinetach kosmetycznych. Ich połączenie zostało opatentowane przez WellStar – technologia multisynchroniczna Tm, czyli jonoforeza, elektryczna stymulacja mięśni, radiofrekwencja, mikrowibracje.

 

 

ELEKTROSTYMULACJA - GIMNASTYKA BEZ ZMĘCZENIA
Urządzenie dostarczając mikroprądy do wybranej partii ciała, za pomocą elektrod podpinanych pod konkretne partie ciała.  Urządzenie wysyła impuls elektryczny prowadzący do skurczu mięśnia, identycznych jak te generowane podczas ćwiczeń na siłowni. Bierny trening ma na celu ujędrnienie i wyrzeźbienie sylwetkii oraz pomoc w spalaniu zbędnych kilogramów.

 

 

ELEKTROKOAGULACJA
Koagulacja tkanek za pomocą prądu wysokiej częstotliwości. Jest zabiegiem szybkim oraz skutecznym.  Zastosowanie:

•    Zbędne owłosienie. Pozwala trwale usuwać wszystkie rodzaje włosów niezależnie od koloru, grubości, okolicy występowania, u każdej pacjentki niezależnie od karnacji. Do głównych zalet zaliczyć można możliwość przeprowadzenia zabiegu o każdej porze roku oraz niewielką bolesność zabiegu.

•    Teleangiektazje. Elektrokoagulacja to jedna z najskuteczniejszych metod usuwania naczynek na twarzy i górnej części ciała. Skóra po zabiegu jest lekko podrażniona i zaczerwieniona, jednak proces gojenia jest dość krótki i w zależności od wrażliwości skóry trwa od jednego do kilku dni.

•    Kaszaki, włókniaki. Nacina się przy użyciu bardzo cienkiej, rozgrzanej igły. Po zabiegu może powstać mały strupek, który po kilku dniach sam odpadnie.

 

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY

Celem makijażu permanentnego jest w sposób naturalny podkreślić piękno każdej kobiety. Zabieg makijażu trwałego pomaga skorygować kształt brwi, ust oraz podkreślić wyraz oczu. Makijaż permanentny to luksus oraz wygoda dla każdego. Makijaż permanentny to wielka wygoda, oszczędność czasu i pieniędzy, a co najważniejsze widoczny efekt.

Dla kogo zabieg?
•    przy bladych, jasnych i nieregularnych ustach, którym brak konturu
•    przy jasnych brwiach lub całkowitym ich braku
•    przy braku rzęs lub ich słabym zarysie
•    dla osób, które chcą wyglądać wyraźniej od samego rana
•    dla alergików, osób uczulonych na kosmetyki
•    dla osób starszych, którym wykonanie makijażu sprawia kłopot
•    dla sportowców
•    dla osób noszących okulary oraz szkła kontaktowe
•    do korygowania asymetrii twarzy
•    kamuflażu blizn różnego rodzaju, przebarwień
•    zagęszczeniu linii włosów w przypadku łysienia plackowatego
•    rekonstrukcji sutka, pigmentacji odtwórczej brodawki
•    upiększania i podkreślenia naturalnej urodyENDERMOLOGIA LPG®

Skuteczna terapia mająca na celu wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki. To oryginalna metoda stymulacji tkanki łącznej opracowana we Francji w roku 1986. Jest to specjalistyczny rodzaj masażu podciśnieniem, który oddziałuje na tkankę łączną i podskórną. Bezinwazyjnie stymuluje metabolizm komórkowym, oddziałując na oporną tkankę tłuszczową, a także cellulit oraz skórę pozbawioną jędrności i elastyczności.