Kosmetyka ciała

▼ Zabiegi » Kosmetyka ciała

 

Od bardzo dawna kobiety zawsze pragnęły być piękne i młode. Nie bez przyczyny! Dzięki temu wzbudzają podziw oraz pożądanie wśród płci przeciwnej, są bardziej pewne siebie, co pozwala im odnieść większy sukces. Dlatego też, tak ważna jest pielęgnacja naszego ciała. Stosowanie zabiegów pielęgnacyjnych ciała ma na celu opóźnienie procesu starzenia się skóry i zapobieganie powstawaniu defektów oraz likwidowaniu i zmniejszaniu już istniejących.

 

 

 

ELEKTROSTYMULACJA - GIMNASTYKA BEZ ZMĘCZENIA
Urządzenie dostarczając mikroprądy do wybranej partii ciała, za pomocą elektrod podpinanych pod konkretne partie ciała.  Urządzenie wysyła impuls elektryczny prowadzący do skurczu mięśnia, identycznych jak te generowane podczas ćwiczeń na siłowni. Bierny trening ma na celu ujędrnienie i wyrzeźbienie sylwetkii oraz pomoc w spalaniu zbędnych kilogramów.RADIOFREKFENCJA RF - UJĘDRNIANIE
Urządzenie dostarczając ciepło do wybranej partii skóry, podgrzewa tłuszcz w komórce tłuszczowej doprowadzając do jego rozkładu i możliwości przedostania się przez błonę na zewnątrz. Następnie w procesach metabolicznych jest wydalany z organizmu. RF opróżnia i zmniejsza komórki tłuszczowe. Działa również cały czas w skórze właściwej, gdzie stymuluje odmłodzenie kolagenu. Po zabiegu jest widoczny mniejszy obwód ciała i zmniejszenie nierówności cellulitowych.

 

 

 MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA
Mezoterapia bezigłowa jest najnowocześniejszym, innowacyjnym systemem transportu substancji czynnych do głębokich warstw skóry bez użycia igły - bezboleśnie i efektywnie. Urządzenie wykorzystuje fizyczne zjawisko elektroporacji zachodzące w błonach komórkowych i w warstwie rogowej skóry pod wpływem określonych impulsów elektrycznych. Mezoterapia bezigłowa to nieinwazyjna metoda odżywienia i nawilżenia stosowana dla poprawy wyglądu skóry, jej odmłodzenia i rewitalizacji. Jest zabiegiem przyjemnym, nie występuje żadne uczucie dyskomfortu, ewentualnie lekkie mrowienie.

 

 

DERMOMASAŻ
Najlepsza metoda w dziedzinie trwałej redukcji cellulitu. Połączenie masażu mechanicznego z podciśnieniem z jednoczesnym odciągnięciem fałdy skóry (zassanie) i rolowaniem ruchomymi rolkami. Masaż podciśnieniowy w swoim głównym działaniu powoduje przywrócenie prawidłowego funkcjonowania naczyń włosowatych i limfatycznych w organizmie.
Zabiegi są całkowicie nieinwazyjne i bezpieczne, wspomagają naturalne procesy zachodzące w organizmie. Dodatkowo stymulują wytwarzanie "hormonów szczęścia" czyli endorfin, przynosząc relaks i odprężenie.

 

 

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA
Efekty osiągnięte po serii zabiegów porównywalne są do efektów uzyskanych drogą tradycyjnej liposukcji. Poprzez działanie ultradźwiękami niskiej częstotliwości wpływamy na powstanie zjawiska kawitacji. Wytworzona energia powoduje rozbicie komórki tłuszczowej, a uwolnione w ten sposób tłuszcze (wolne kwasy tłuszczowe i glicerol) są głównie transportowane przez układ naczyniowy i limfatyczny do wątroby, gdzie stając się źródłem energii przyspieszają redukcję tkanki tłuszczowej. Fale ultradźwiękowe różnej częstotliwości niszczą błony komórek tłuszczowych, uwalniając tłuszcz i usuwając w ten sposób lokalnie nagromadzoną tkankę tłuszczową bez naruszania otaczających narządów.
Liposukcja jest nowoczesnym, nieinwazyjnym zabiegiem redukującym złogi tłuszczu i cellulit znajdujące się w miejscach dla nas ważnych, tj.: brzuch, uda, talia, biodra, pośladki czy ramiona.

 

 

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA / FRAKCYJNA
Jest zabiegiem, który łączy elementy technologii medycznej i kosmetycznej w celu stymulacji skóry i wielokrotnego przyspieszenia transportu składników aktywnych w skórze.
Końcówka do pracy ma specjalną bazę, na której umieszczone są mikroigły o specyficznej budowie umożliwiającej perforację powierzchni skóry. Podczas zabiegu nie zostają uszkodzone naczynia krwionośne i limfatyczne. Mikroigły poprzez perforacje naskórka redukują jego barierę przenikania i pozwalają wniknąć wysoko skoncentrowanym składnikom aktywnym zawartym w ampułce w głąb epidermy.
Końcówka z mikroigłami stymuluje regeneracje skóry poprzez mechaniczne pobudzenie jej receptorów. Stymulacja mikrokrążenia przyspiesza przemieszczanie się składników aktywnych w warstwach naskórka i skóry właściwej.

 

 

ZABIEG BŁOTNY - BODY WRAPPING

Do zabiegu wykorzystujemy naturalne błoto z Morza Martwego jako maska odżywcza i rewitalizująca w walce z cellulitem i tkanką tłuszczową. Zabieg błotny z Morza Martwego zalecany jest również w leczeniu dolegliwości dermatologicznych jak: łuszczyca, trądzik młodzieńczy, trądzik różowaty, łojotok. Działanie maski błotnej do ciała jest wyjątkowe w przypadkach zwalczania tkanki tłuszczowej, rozstępów i cellulitu. Dzięki wysokiej zdolności przenikania minerałów, maska błotna do ciała usuwa również napięcie mięśni, łagodzi bóle reumatyczne, stawowe i artretyczne. Morze Martwe jest znane i cenione ze względu na wysoką koncentrację minerałów i pierwiastków śladowych. Prowadzone badania chemiczne i kliniczne udowodniły pielęgnacyjne i lecznicze właściwości zmineralizowanego błota, soli krystalicznej i wody z Morza Martwego.

 

 

DRENAŻ LIMFATYCZNY BOA

Drenaż lub masaż wykonany przy pomocy urządzenia do sekwencyjnego masażu uciskowego kończyn górnych i dolnych oraz obręczy biodrowej, pośladków i brzucha.  Terapia uciskowa znalazła zastosowanie przy: profilaktyce zakrzepicy żylnej, profilaktyce przewlekłej niewydolności żylnej, zespołów pozakrzepowych, owrzodzeń i obrzęków żylnych, leczeniu niewydolności limfatycznej, leczeniu niewydolności pourazowej, pozapalnej lub wrodzonej, leczeniu obrzęków kończyn dolnych różnej etiologii, leczeniu obrzęków kończyn górnych po mastektomii, wspomaganiu odchudzania, jako terapia antycellulitowa (masaż skojarzony z krioterapią).

 
 

 SAUNA SUCHA NA PODCZERWIEŃ

To sauna nowej generacji – dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii możemy korzystać z sauny szybciej i w niższej temperaturze.
Niższa temperatura wewnątrz kabiny (30-80°C) pozwala korzystać z niej także osobom starszym i z kłopotami z krążeniem. Seans w podczerwieni to pasywny trening fitness, który bez obciążania stawów i intensywnych ćwiczeń przyspiesza przemianę materii o około 40%.
W ciągu 30-minutowego seansu możemy spalić nawet do 900 kcal, czyli znacznie więcej niż podczas joggingu, czy szybkiej gry w tenisa. Kabina działa upiększająco i oczyszcza organizm z toksyn. W cieple infrared wraz z wodą wydalane są zbędne produkty przemiany materii, cholesterol oraz tłuszcz i rozpuszczone w nim toksyny.
Szybsze pod wpływem IR krążenie krwi, otwieranie się porów oraz intensywne pocenie się, przyspiesza wydalanie zanieczyszczeń przez skórę oraz złuszczanie martwego naskórka, co poprawia koloryt i gładkość skóry nadając jej zdrowy i promienny wygląd. Likwidując nadwyżki tkanki tłuszczowej redukuje cellulit, przywracając skórze młodzieńczą jędrność, jędrność także zmniejsza łupież i trądzik, przyspiesza gojenie ran, oparzeń i blizn.
Ciepło IR zmniejsza sztywność stawów, powoduje rozciągliwość tkanek kolagenowych, rozgrzewa mięśnie i stawy, gwarantuje lepszą kondycję oraz ochronę przed zakwaszeniem i bólem mięśni po ćwiczeniach fizycznych.

 

 

MASAŻ  GORĄCYMI KAMIENIAMI
Masaż kamieniami jest niezwykłym połączeniem masażu, terapii energetycznej oraz przynoszącym ulgę oddziaływaniem ciepłych kamieni. Wpływa na wszystkie sfery życia człowieka, cały organizm zostaje podczas masażu naładowany nową energią i witalnością. Opierając się na teorii przepływu energii życiowej poprzez organizm, aktywuje rozmieszczone w naszym ciele ośrodki energii, zwane w jodze czakrami. Niezwykłe doznania, głęboki relaks, uzdrawiająca moc.

 

 

 MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ
Zabieg polega na zassaniu skory i wykonywania ruchów przesuwnych po skórze. Podczas zabiegu aplikowana jest na skórę specjalna oliwka o odpowiednio dobranych składnikach aktywnych, przyspieszających redukcje tkanki tłuszczowej.
Zabieg ten pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, umożliwia pozbycie się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu.

 

 

MASAŻ KLASYCZNY
Masaż klasyczny to naturalna metoda lecznicza i profilaktyczna, integralna część odnowy biologicznej organizmu. Ma na celu rozluźnienie napiętych mięśni oraz więzadeł. Powoduje uelastycznienie skóry oraz wzmożony przepływ krwi przez masowane tkanki, co wiąże się z szybszym usunięciem szkodliwych produktów przemiany materii z organizmu.

 

 

DRENAŻ LIMATYCZNY

Drenaż limfatyczny, czyli inaczej masaż uciskowy jest jedną z najskuteczniejszych metod leczenia obrzęków limfatycznych, oraz walki z cellulitem. Jest to przyjemna technika masażu poprawiająca metabolizm organizmu, pobudzająca układ limfatyczny, przyśpieszająca proces oczyszczania oraz wspomagająca transfer tłuszczu uwolnionego podczas innych zabiegów (np. liposukcji) do układu limfatycznego.

 

 

MASAŻ LODEM
Masaż lodem po wytężonym wysiłku pozwala szybko i efektywnie zregenerować mięśnie, stawy i więzadła. Jego atrakcyjność polega na połączeniu stymulacji zimnem i masażu. Powyższe zjawisko znacząco poprawia kondycję mięśni i zmniejsza odczuwanie bólu. Efekt ten jest wykorzystywany m.in. w leczeniu kontuzji mięśni, a także, po prostu, jest świetnym zabiegiem po zakończonym treningu, przed ćwiczeniami stretchingu, ponieważ rozluźnia mięśnie, ścięgna i więzadła. Dzięki masażowi lodem wzrasta tempo przemiany materii, a to powoduje np. spalanie tkanki tłuszczowej. Tłuszcz jest pobierany przede wszystkim z tych obszarów tkanki podskórnej, które są lepiej ukrwione w danym momencie. Miejsca o nadmiernej tkance tłuszczowej oraz miejsca objęte cellulitem są gorzej ukrwione. Przez to ich metabolizm jest spowolniony. Masaż lodem pobudza krążenie krwi i limfy tych miejsc powodując ich silne ukrwienie a tym samym stymulując organizm do pobierania tłuszczy właśnie z tych miejsc. Masaż lodem - wyszczupla, modeluje sylwetkę, działa antycellulitowo.

 

 
 

MASAŻ MIODOWY
Masaż miodowy jest jedynym rodzajem masażu wyciągającym nagromadzone w organizmie toksyny przez skórę, zawdzięczamy to ściągającej toksyny właściwości miodu. Masaż miodem wyciąga toksyny z co raz głębszych warstw, powoduje oczyszczanie komórkowe, otwiera pory, dotlenia, odstresowuje i relaksuje. Każdy masaż uwalnia od toksyn bo pobudza krążenie krwi i limfy, ale dzieje się to przez organy wydalania. Tutaj toksyny usuwają się przez skórę. Masaż miodem oczyszcza lepiej jak sauna czy peeling, otwierają się pory, skóra lepiej oddycha.

 


MASAŻ POLINEZYJSKI (HAWAJSKI LOMI LOMI NUI)
Masaż dla ciała i ducha, głęboko relaksacyjny ale także leczniczy. Wykorzystuje starożytną wiedzę ludów Polinezji. W masażu używane są naturalne olejki, co pozwala zregenerować i oczyścić z toksyn cały organizm. 

 

 

MASAŻ INDYJSKI (JOGA MASAŻ)
Masaż dla ciała i ducha, rozwijający świadomość oddechu oraz ruchu.  Wykorzystuje starożytną wiedzę ludów Indii. Tradycyjny masaż tajski to holistyczna terapia obejmująca zarówno ciało fizyczne, energetyczne oraz psychiczne i emocjonalne. Jest oparty na idei pięciu ciał, którą znajdujemy w filozofii jogi.

 

 

REHABILITACJA RUCHOWA

Ćwiczenia wzmacniające, rozciągające, rozluźniające w poszczególnych jednostkach chorobowych. Ćwiczenia wspomagające terapie leczenia schorzeń kręgosłupa ( szyjnego, piersiowego, lędźwiowego). Wszystkie ćwiczenia prowadzone są z zastosowaniem przyrządów rehabilitacyjnych ( piłki, taśmy, obciążeniami, ekspandery, dyski, platformy balansowe).

 

 

REFLEKSOTERAPIA STÓP

Odpowiednio wykonywany masaż stóp ma wpływ na cały organizm. Celem masażu jest uaktywnienie procesów samoleczenia i powrót Twojego organizmu do naturalnej równowagi fizjologicznej, którą nazywamy homeostazą - czyli do zdrowego życia!  Refleksoterapia stóp działa leczniczo w schorzeniach kończyn dolnych. Poprzez refleksoterapię Twój organizm oczyszczany jest z toksyn. Pobudzenie zakończeń nerwowych na stopach usprawnia funkcjonowanie układu nerwowego, pracę serca i układu krwionośnego, pracę wątroby, nerek i wszystkich narządów wewnętrznych. Jest to naturalny proces samoleczenia się organizmu. Refleksoterapia jest skutecznym antidotum na stres, zwalcza ból głowy, kręgosłupa i innych części. Pomaga również poprawić jakość życia ludziom ciężko chorym.

 

 

POIZOMETRYCZNA RELAKSACJA MIĘŚNI

 Celem terapii jest przywrócenie prawidłowego zakresu ruchu we wszystkich stawach, przywrócenie prawidłowej długości i elastyczności mięśni.ENDERMOLOGIA LPG®

Skuteczna terapia mająca na celu wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki. To oryginalna metoda stymulacji tkanki łącznej opracowana we Francji w roku 1986. Jest to specjalistyczny rodzaj masażu podciśnieniem, który oddziałuje na tkankę łączną i podskórną. Bezinwazyjnie stymuluje metabolizm komórkowym, oddziałując na oporną tkankę tłuszczową, a także cellulit oraz skórę pozbawioną jędrności i elastyczności.

 

 

 LIPOLIZA INIEKCYJNA

Najnowocześniejsza terapia mająca na celu wyszczuplenie i modelowanie sylwetki. To dobre rozwiązanie dla osób z niewielkim nadmiarem tkanki  tłuszczowej. Podawane podskórnie zastrzyki powodują rozpuszczanie komórek tłuszczowych. W miejscach wkłuć powstaje kontrolowany stan zapalny tkanki tłuszczowej. Uwalniające się z komórek tłuszcze trafiają do krwi i są transportowane do wątroby, gdzie zostają rozłożone, a następnie wydalone z organizmu.

 

 

NOWOŚĆ EMS Zero HI-TECH (SPALANIE + MODELOWANIE) 30min

Technologia HI-EMT redukuje tkankę tłuszczową i poprawia jędrność ciała. Fale elektromagnetyczne docierają do mięśni pobudzając je do pracy. W ciągu 30 minutowego zabiegu następuje aktywacja procesu lipolizy w komórkach tłuszczowych i wzmocnienie mięśni. Badania kliniczne wskazują, że po serii zabiegów następuje wzrost masy mięśniowej średnio o 16%-25% i zmniejszenie poziomu tkanki tłuszczowej o 19%- 30%.

 

 

Elektrostymulacja EMS wzmacnia mięśnie i polepsza ich sprawność ruchową. Fale radiowe polepszając gęstość, elastyczność i jędrność skóry. EMS Zero nie tylko modeluje sylwetkę, redukuje tkankę tłuszczową, ale także polepsza jakość skóry i wygładza ją.